EV nabíjanie

Nabíjačka Zappi

Ekologické a ekonomické nabíjanie elektrifikovaného vozidla môže byť jednoduché aj pre Vás. Máte Fotovoltiku a chcete nabíjať vozidlo výhradne z prebytkov výroby solárnej energie alebo v časoch, kedy je elektrina lacná? Ak áno, tak máme pre Vás to správne riešenie. Prinášame Vám EV nabíjačku Zappi od spoločnosti Myenergi.

Dynamické nabíjanie

Zappi dokáže dynamicky prispôsobiť nabíjanie elektromobilu podľa aktuálnej produkcie solárnej energie. Týmto spôsobom pomáha maximalizovať využitie obnoviteľnej energie a minimalizovať nákupy elektrickej energie zo siete.

Rôzne nabíjacie módy

Zappi má rôzne nabíjacie módy a tými sú Eco, Eco+ a Fast Charge, ktoré umožňujú ďalšie nastavenia nabíjania podľa potrieb užívateľa.

REŽIM ECO

Režim ekologického nabíjania kombinuje energiu z obnoviteľných zdrojov (OZ), pričom minimalizuje odber zo siete. Podporuje nastavenie nabíjania podľa taríf a zároveň umožňuje až 100% nabitie zelenou energiou. Nabíjací prúd sa priebežne upravuje v reakcii na zmeny výroby z OZ alebo presmerovania energie. Ak prebytok z výroby klesne pod 1,4 kW, časť energie sa začne odoberať zo siete pre jej doplnenie.

REŽIM ECO +

Nabíjanie ECO+ je veľmi podobné ECO režimu v tom, že môžete využívať energiu zo siete alebo z vlastného zdroja. Nabíjací prúd sa neustále upravuje v závislosti od zmien výroby alebo spotreby energie. Nabíjanie sa preruší, ak miera spotrebovanej energie zo siete presiahne Vami nastavený pomer. Následne bude nabíjanie obnovené v momente vzniku prebytkov energie z obnoviteľných zdrojov.

REŽIM FAST CHARGE

V tomto režime sa elektromobil nabíja maximálnym možným prúdom. Táto energia môže pochádzať z obnoviteľných zdrojov (OZ) alebo zo siete. Náklady spojené s nabíjaním elektromobilu súvisia napr. s počasím alebo kapacitou batérie nabíjaného vozidla. Pokiaľ nevyužívate OZ, zappi bude nabíjať rovnako ako bežné nabíjačky.

Integrácia s inými zariadeniami

EV nabíjačka Zappi môže byť integrovaná s ďalšími produkty od Myenergi, ako je Eddi alebo Harvi, pre lepšiu správu energie v domácnosti. Tieto zariadenia dokážu spolu efektívne komunikovať a vy prostredníctvom aplikácie v telefóne nastavíte priority, pričom máte úplnú kontrolu nad spotrebou v domácnosti.

Správa Vašej energie prostredníctvom Access Management

Či sú to priatelia, rodina, sused alebo zamestnanci – teraz môžete riadiť, kto má prístup k Vášmu zappi prostredníctvom individuálnych 5-miestnych PIN kódov. Každému používateľovi s prideleným PIN kódom môžete nastaviť predvolený režim nabíjania (Fast, Eco, Eco+) pri pripojení. Väčší prehľad o tom, ako je Váš wallbox používaný, umožňuje lepšie rozhodnutia pri správe Vašej energie. V rámci aplikácie máte možnosť vygenerovať report o tom kto, kedy a ako nabíjal auto a následne tento report využiť napríklad na účtovné účely.

3-ročná záručná doba

Okrem toho, že Vám poskytujeme technickú podporu, tak zappi má 3-ročnú záruku priamo od výrobcu. Po zakúpení stačí len zaregistrovať Váš nový wallbox na nasledujúcom odkaze: https://myaccount.myenergi.com/registration a ihneď začnete využívať všetky dostupné benefity.

Scroll to Top
Scroll to Top