Inteligentný regulátor prebytkov z fotovoltaiky

Doprajte dokonalosť svojej fotovoltike inteligentným riadením a reguláciou prebytkov z výroby.

Využívanie solárnej energie bez automatického riadenia spotreby domácnosti nemusí byť vždy ekonomické. Mnohí užívatelia fotovoltických elektrárni strácajú významnú časť svojej nespotrebovanej elektriny jej nevýhodným predajom späť do siete. Preto je dôležité prispôsobiť využívanie energeticky náročných zariadení výrobe z fotovoltaiky. To však nie je vždy možné a preto Vám prinášame zariadenie Eddi od spoločnosti Myenergi, ktoré Vám dokáže pomôcť využiť energiu z obnoviteľných zdrojov naplno.

Eddi je inteligentný riadiaci systém navrhnutý na optimalizáciu spotreby energie v domácnosti v čase prebytkov z fotovoltiky. Jeho kľúčové vlastnosti zahŕňajú schopnosť efektívne riadiť zariadenia s odporovou cievkou akými sú najčastejšie jednotky vykurovacieho systému (podlahové kúrenie) alebo ohrevu vody (bojler), s cieľom maximalizovať využitie Vami vyrobenej energie a zabezpečiť komfort. Pre zjednodušenie uvádzame nasledovné prirovnanie: „fotovoltická elektráreň bez zariadenia eddi je ako auto bez volantu. To znamená, že nemáte kontrolu nad tým, kam bude smerovať a ako bude spotrebúvaná Vami vyrobená energia.“

Eddi je flexibilný a kompatibilný so širokým spektrom vykurovacích technológií. Dokáže spolupracovať s ďalšími zariadeniami Myenergi, umožňujúc integráciu s rôznymi aspektmi domácej energetickej sústavy. Jeho inteligentné riadenie pomáha užívateľom dosahovať úspory energie a prispieva k udržateľnejšiemu používaniu domácej energie. Návratnosť zariadenia podľa výkonu fotovoltického zariadenia a možnostiam využitia vyrobenej energie môže byť len 10 mesiacov!

Inštaláciou tohto zariadenia získava domácnosť možnosť efektívne optimalizovať spotrebu energie, čím prispieva nielen k úsporám, ale aj k ekologickejšiemu životnému štýlu. Zariadenie Eddi je vhodnou a vylepšenou alternatívou k regulátoru WATTrouter.

Hlavné výhody Eddi

Dynamické riadenie spotreby

Zariadenie Eddi sleduje aktuálnu spotrebu energie v domácnosti a prispôsobuje svoje fungovanie tak, aby minimalizovalo nákupy elektrickej energie zo siete, napríklad v čase vysokých cien.

Inteligentná komunikácia

Eddi môže byť integrovaný so smart home systémami a umožňuje ďalšie nastavenia a riadenie prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Optimalizácia ohrevu vody

Eddi je spojený s ohrievačom vody a zabezpečuje, aby bol ohrev vody napájaný zelenou energiou vtedy, keď je k dispozícii dostatok solárnej energie.

Estetický dizajn

Jednotka je vyrobená z pozinkovanej ocele a nafarbená vzdušnou bielou farbou, pričom váži 4,3 kilogramu.

Prekračovanie bezpečnostných štandardov

Bezpečnosť je najdôležitejšia a preto sú dodržané všetky bezpečnostné priemyselné normy a na zariadeniach bolo vykonané PEN testovanie chýb.

Záručná doba

až 36 mesiacov.

Súčasť ekosystému

Ak máte viac zariadení od spoločnosti Myenergi dokážu spolu efektívne komunikovať a vy prostredníctvom aplikácie v telefóne nastavíte priority, pričom máte úplnú kontrolu nad spotrebou v domácnosti.

Scroll to Top
Scroll to Top